Pomôže mi rehabilitácia alebo ozónová terapia, keď mám prasknutú platničku?

Zodpovedané
14. feb 2022

Dobrý deň,

ďakujem za odpoveď na moju otázku https://www.modrykonik.sk/ask-an-expert/poradna...

Nakoniec mi zistili, že mám prasknutú a vysunutu platničku v krčnej chrbtici, cervikobrachiálny syndróm. Platničky na miechový koreň.

Pomôžu mi v tomto prípade rehabilitácie alebo ozónová terapia?

Bola som 2x na rehabilitácii, no cítim sa tak ako keby sa mi to pomaly zhoršovalo. Týždeň som bola hospitalizovaná kvôli infúziam. Bolesti neprešli.

Ďakujem

Dobrý deň,

niektorým pacientom pomôže ozónová terapia, ale toto musíte skonzultovať s neurológom a lekárom, ktorý podáva ozón.

Niektorí pacienti majú zvyčajne po prvých dňoch rehabilitácie zvyčajne zvýraznenie bolesti. Postupne by sa to však malo upraviť a zlepšiť.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková