Prečo chudnem?

Zodpovedané
26. okt 2021

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Pred rokom som dosť výrazne schudla a začala som si nahovárať, či nie som vážne chorá. Krvné testy boli v poriadku, aj gastro vyšetrenie. Ráno beriem Seroxat a Nolpazu, večer ak treba Frontin alebo Mirzaten. Bola mi diagnostikovaná tetánia.

Časom som nabrala naspäť pár kg. Bolesť chrbta mi neprešla a asi z toho mám hnusný pocit na hrudi. Ide o bodavý pálivý pocit a všetky kosti na hrudi ma bolia.

Teraz po roku som zase začala chudnúť, aj keď sa o to nesnažím. Doktor mi predpisuje stále Flector, ale nepomáha mi.

Na aké vyšetrenia by som sa mala pýtať?

Čo mi môže byť?

Ďakujem

Dobrý deň,

pri chudnutí by ste mali mať vyšetrenú štítnu žľazu. Taktiež by sa malo doplniť sonografické vyšetrenie brucha a základné krvné testy.

Bolesti chrbta by ste mali riešiť s fyzioterapeutom, ktorý Vás naučí ako správne cvičiť.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková