Prečo cítim neustále šumenie v ušiach po operácii mozgu?

Zodpovedané
31. jan 2020

Dobrý deň,

som 2 roky po operácii mozgu, mala som aneuryzmu. Odvtedy mi neustále deň - noc šumí v ušiach. Nič mi nezistili.

Brala som aj nejaké lieky, ale nič nezaberá. Ešte cez deň sa to dá vydržať, ale v noci je to zlé. Nedá sa mi kvôli tomu spať.

Aký lekár mi pomôže?

O aký problém ide a čo mi odporúčate?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

pri pociťovaní šumenia v ušiach môže byť príčina neurologická alebo ORL pôvodu.

Mali by ste byť vyšetrená neurológom a ORL lekárom, avšak niektorým pacientom nepomáhajú lieky a ani sa neobjasní presná príčina.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková