Prečo kamarátku bolieva panva?

Zodpovedané
12. aug 2019

Dobrý deň,

moja kamarátka má veľké bolesti v časti, ako je vyznačené na obrázku. Má pocit pichania a pálenia.

O aký problém môže ísť?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

môže ísť o problém s krížami, alebo alebo bedrovým kĺbom, napr. natiahnuté šľachy, poškodené platničky, stuhnuté svaly, zápal nervov, ktoré prechádzajú touto oblasťou.

Ak ťažkosti pretrvávajú, alebo sa zhoršujú, kamarátka by mala navštíviť svojho lekára. Ten ju pravdepodobne odošle na ortopedické vyšetrenie.

Dôležité je teda fyzikálne vyšetrenie.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková