Prečo ma bolí hlava?

Zodpovedané
12. dec 2021

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Bolí ma na jednej strane hlava. Nebolí stále, len ako ma začne bolieť krk a krčná chrbtica.

Na tej strane ma boli ucho a šumí mi v ňom. Bolia ma lopatky a ťažko sa mi dýcha. Mám úzkostnú poruchu. U neurológa som objednaná o mesiac.

Čo mi odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

ak Vás boli krčná chrbtica, máte šumenie v ušiach, tak bolesti hlavy bude spôsobená krčnou chrbticou. Preto je dôležitá fyzioterapia a lieky tlmiace bolesť a zápal na krčnú chrbticu (predtým je však potrebné nájsť príčinu).

Vyšetriť sa môžete aj u Vášho lekára. Kvôli šumeniu v ušiach by ste mali byť vyšetrená aj na ORL.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková