Prečo ma bolí noha z vnútornej strany?

Zodpovedané
29. nov 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Bolí ma noha z vnútornej strany. Vlastne opačná strana ako je koleno. Nemám tam modrinu, ani som nespadla. Nie je to ani boľavé na dotyk, ale napr pri vstávaní, či zmene polohy.

O aký problém ide?

Čo s tým?

Dovolať sa mojej obvodnej je nadľudský výkon a bez objednania ma ani nezoberie.

Ďakujem

Dobrý deň,

bez fyzikálneho vyšetrenia sa takto nedá určiť príčina Vašich ťažkostí.

V čase pandémie Covid-19 je problém dovolať sa na akúkoľvek ambulanciu všeobecných lekárov.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková