Prečo ma počas orgazmu bolí hlava?

Zodpovedané
26. feb 2021

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Za týždeň sa mi už 2x stalo, že ma pri orgazme začala strašne bolieť hlava. Druhýkrát to bola neznesiteľná bolesť a hlava sa mi aj točila.

O aký problém môže ísť?

Je to nebezpečné?

Nemala by som mávať radšej orgazmus?

Doteraz sa mi to nikdy nestávalo a pohlavný styk mám s manželom dosť často.

Ďakujem

Dobrý deň,

myslím si, že by ste si mali ešte nejakú dobu odsledovať či Vás bude zakaždým bolieť hlava, pretože doteraz ste tieto ťažkosti pravdepodobne nemali.

Môže ísť o zhodu náhod, že práve vtedy Vás začne bolieť hlava. Zatiaľ je vhodné užívať horčík a vitamíny skupiny B a určite si skontrolujte aj krvný tlak.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková