Prečo ma zvláštne páli v nose a teraz aj v hrudi?

Zodpovedané
2. apr 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Som malátna, sopeľ nemám, nekašlem a nemám teplotu.

Prečo ma zrazu divne páli v nose a teraz aj v hrudi?

Ďakujem

Dobrý deň,

Vami uvedené príznaky sú veľmi nešpecifické, môže ísť o začínajúcu infekciu horných dýchacích ciest.

Samotné pálenie na hrudníku môže predstavovať problém so srdcom, avšak keďže Vás páli aj v nose, tak nepredpokladám, že pôjde o ochorenia srdca.

Ak by ťažkosti pretrvávali alebo sa stupňovali, tak by ste sa mali poradiť s Vašim lekárom.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková