Prečo mám aj 17 mesiacov po operácii ACDF c6-7 bolesti?

Zodpovedané
31. júl 2021

Dobrý deň,

som 17 mesiacoch po operácii ACDF c6-7 a stále mám bolesti chrbta v krížoch, oboch rukách a krku.

Je to normálne?

Kedy bolesti vymiznú?

Ďakujem

Dobrý deň,

pacienti majú aj po operáciách chrbtice často bolesti. Niektorým pacientom bolesti nevymiznú po operácii, bolesť sa iba zmierni.

Dôležité je absolvovať kúpeľnú liečbu po operácii a následne rehabilitácie. Bolesti krížov nesúvisia s operáciou. To by ste mali navštíviť ortopéda, aby sa zistila príčina Vašich ťažkostí.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková