Prečo mám bolesti pod rebrami?

Zodpovedané
19. sep 2021

Dobrý deň,

už cca mesiac mám pichavé občasne bolesti pod rebrami obe strany z vnútornej strany. Niekedy to vyžaruje až do chrbtice a občas mám stolicu normálnu, potom redšiu alebo tvrdú. Strieda sa to, som aj unavená beriem lieky Ezomeprazol.

Čo môžu znamenať tieto moje problémy?

Mám aj úzkostné stavy a strach o seba a svoje zdravie.

Ďakujem

Dobrý deň,

ak bolesti súvisia s pohybom, tak problém môže byť v pohybovom aparáte. Môže ísť o tzv. interkostálnu neuralgiu.

Aj úzkostné stavy sa môžu prejaviť v takejto podobe. Ak beriete lieky na úzkosť, tak tieto ťažkosti by mali ustúpiť.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková