Prečo mám modriny na zadku v oblasti sedacích kostí?

Zodpovedané
1. apr 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Už niekoľko rokov ma trápi problém modrín na zadku v oblasti sedacích kostí. Sú veľké a výrazné po oboch stranách. Meriam 166 cm a vážim 55 kg.

Sedavé zamestnanie nemám a ani si nemyslím, že veľa sedím. Nosím väčšinou dlhé nohavice, nie sukne. Krvné testy robené u obvodnej lekárky neukázali žiadnu poruchu súvisiacu so zrážaním krvi.

Na akého lekára sa mám obrátiť?

Stretli ste sa s podobným problémom?

Čo mi odporúčate?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

ak sa Vám neustále tvoria spontánne modriny, tak malo by byť doplnené hematologické vyšetrenie.

Tam sa robia ďalšie špeciálne testy, ktoré sa štandardne nevyšetrujú u praktického lekára.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková