Prečo mám pocit dráždenia v jednom oku?

Zodpovedané
26. apr 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Mám pocit Mam pocit dráždenia iba v pravom oku pod horným viečkom z vonkajšej strany.

Pozorujem to už cca mesiac. Do práce chodím cca 1x v týždni doobeda na bicykli. Za posledný mesiac som bola 4x, z toho 3x na bicykli. A zakaždým som k večeru začala cítiť akoby som niečo mala v oku. Ale nič tam nevidno.

Raz som nemala okuliare, tak som myslela, že ide o prievan. Ale potom som to cítila aj keď som slnečné okuliare mala. Dávam si Ocuflash a do 2 dni mi to prejde, ale opakuje sa to.

Čo mi to môže spôsobovať?

Musím ísť na očné?

Ďakujem

Dobrý deň,

ak sa Vám opakujú tieto problémy, tak by ste mali navštíviť očného lekára.

Môže tam byť cudzie teleso alebo zápal.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková