Prečo mi je stále zima?

Zodpovedané
25. nov 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Stále mi je zima. Veľakrát ma aj počas dňa chytí zimnica. Na chvíľu mi ostane teplo a hneď zimnica. Teplotu nemám, železo mám v poriadku. Chodím pravidelne na kontrolu štítnej žľazy.

O aký problém ide?

Čo mi odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

z popisu Vašich ťažkostí sa nedá jednoznačne určiť diagnóza. Pri uvedených ťažkostiach sa zvyčajne vyšetrujú hormóny štítnej žľazy a základný laboratórny skríning, ktorý máte tiež v poriadku.

Ak Vám máte pocit, že máte zle prekrvené končatiny, tak bolo by vhodné doplniť cievne vyšetrenie.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková