Prečo mi píska a šumí mi v ušiach?

Zodpovedané
9. dec 2019

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Niekedy sa mi stáva, že asi na 4 sekundy nepočujem na jedno ucho, alebo mi začne pískať a šumieť v ušiach. Bola som na ORL a tam mi povedali , že mám uši v poriadku. O akú chorobu sa môže jednať?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

ak je ORL vyšetrenie v poriadku, tak mali by ste navštíviť neurológa. Pri tomto probléme by mal byť realizovaný RTG krčnej chrbtice a sonografické vyšetrenie ciev krku.

Následne sa neurológ rozhodne, či je potrebné realizovať ďalšie vyšetrenia a podľa toho aj liečbu.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková