Prečo počujem zvuky v hlave?

Zodpovedané
17. mar 2020

Dobrý večer,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Keď už ležím a chystám sa spať, tak počujem zvuky v hlave. Je to ako keby sa sypal piesok, alebo ako keď zapálite prskavku. Liečim sa aj na depresiu a beriem AD. Mávam aj bolesti hlavy a aj tlaky v hlave.

O aký problém môže ísť?

Čo mi odporúčate?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

zvuky v hlave môžu predstavovať psychiatrický problém, treba najprv kontaktovať Vášho psychiatra.

Ak sa vyjadrí, že to nesúvisí s Vašou diagnózou, tak by ste mali byť vyšetrená následne u neurológa.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková