Prečo stále cítim škriabanie v hrdle, keď som už doužívala antibiotiká?

Zodpovedané
29. mar 2023

Dobrý deň,

užívala som antibiotiká Klacid, ale aj počas toho obdobia som pociťovala škriabanie a bolesť v hrdle. Antibiotiká som doužívala, ale niekedy cítim akoby škriabanie niekde na podnebí. Nie je to pravidelné a stále, ale mám obavy, či nebudem opäť chorá.

Prečo stále cítim škriabanie v hrdle, aj keď som doužívala antibiotiká?

Ďakujem

Dobrý deň,

ak máte bolesti aj po antibiotickej liečbe, tak je vhodné urobiť ster z hrdla.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková