Pri výdychu v ležiacej polohe mi vychádza z hrtana praskajúci zvuk. O aký problém ide?

Zodpovedané
17. mar 2021

Dobrý deň.

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Pri výdychu v ležiacej polohe mi vychádza z hrtana praskajúci zvuk. Obvodný lekár mi predpísal Calcium sirup. Nepomohlo. Chorá nie som, ani kašeľ. Trvá to už asi tri mesiace.

O aký problém ide?

Ďakujem

Dobrý deň,

ak máte ešte stále takéto ťažkosti, tak je vhodné doplniť ORL vyšetrenie a ďalej sa riadiť pokynmi ORL lekára.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková