Samovoľná číra tekutina z nosa

Zodpovedané
8. jan 2019

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Tento rok sa mi už tretíkrát stalo to, že mi z nosa akoby vypadla číra tekutina pri predklone. Najskôr som myslela, že je to krv, ale bola to číra tekutina. Nádchu nemám a ani som neplakala. Pred rokmi mi diagnostikovali alergiu na roztoče. Už som sa na to pýtala aj obvodnej lekárky. Tá ma v podstate vysmiala, že to nič nie je. Aký je Váš názor?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

v otázke chýba podrobnejší popis, ako napr. či tekutina z nosa vypadla pri prechode z chladného prostredia do teplého, koľko bolo danej tekutiny.

Vodnatý výtok z nosa môže byť pri akejkoľvek nádche, pri alergiách, pri pálení záhy, pri konzumovaní dráždivých pálivých jedál, pri tehotenstve.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková