Spôsobujú upchaté cievy erektílnu dysfunkciu?

Zodpovedané
10. dec 2019

Dobrý deň,

chcel by som sa poradiť ohľadom erekcie.

Sú upchaté cievy zodpovedné za erektílnu dysfunkciu?

Ak má chlap normálnu a pravidelnú erekciu, tak nemá problém s cievami a ani so srdcom?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

poškodenie ciev môže spôsobiť problém s erekciou. Avšak neznamená to, že ak je erekcia v poriadku, tak cievy na srdci sú na 100% v poriadku.

Ak máte podozrenie, že máte problém so srdcom a máte príznaky ako bolesti, tlaky alebo pálenie na hrudníku, zhoršenie výkonnosti, rýchle sa zadýchanie, tak by ste mali navštíviť Vášho lekára.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková