Už mesiac ma bolí ucho. Čo mi odporúčate?

Zodpovedané
21. apr 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Už mesiac ma bolí v uchu. Je to strašná nestála bolesť. Nemám žiadny výtok z ucha. Bolí ma aj pravá strana krku a pravé ucho.

U ORL lekárov v ambulancii nikto neberie telefón. Obvodný lekár mi dal antibiotické kvapky a nezabrali. Teraz mám DOLORgit med a tiež nezaberá. CRPmám menej ako 5.

Bolesť je stále bez prestávky a je taká tupá.

Čo mám robiť?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

ak máte v tejto situácii problém dovolať sa na ORL ambulanciu, tak kontaktuje Vašu VÚC. Tá Vám dá informácie, ktorý ORL lekár Vás vyšetrí.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková