Veľmi sa potím a silne to zapácha. Čo mi pomôže?

Zodpovedané
17. sep 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Veľmi sa potím a silne to zapácha. Pot trocha útlmom používania Dricloru. Ale zápach je stále. Je to smutné, lebo veľa ľudí mi to už povedalo. Hygienu dodržiavam.

Čo by mi mohlo pomôcť?

Ďakujem

Dobrý deň,

ak Vám nepomáhajú žiadne lokálne prípravky, tak pri nadmernom potení sa podáva lokálne botulotoxín, alebo sa realizuje operačný zákrok na hrudnej chirurgii, pri ktorom sa laicky povedané pretínajú nervy, ktoré spôsobujú nadmerné potenie.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková