Vysvetlíte mi výsledky z EKG?

Zodpovedané
8. jan 2020

Dobrý deň,

bola som na EKG.

Môžte mi prosím vysvetliť výsledky?

So záverom nešpecifické subendokardiálne ischemické zmeny na EKG oproti EKG z roku 2014. Lavotyp R/S V3 - V4, PR 130 ms, QRS 102 ms, desc ST s negat, T V I, II, AVL, plochonegat T V1 - V6.

Ďakujem

Dobrý deň,

v popise máte uvedené, že oproti predchádzajúcemu vyšetreniu pribudli nešpecifické ischemické zmeny.

To svedčí, že srdiečko pravdepodobne nie je dostatočne prekrvené, aby sa to s určitosťou potvrdilo, tak je potrebné kardiologické vyšetrenie.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková