Vysvetlíte mi výsledky z neurologického vyšetrenia?

Zodpovedané
25. aug 2020

Dobrý deň,

ja by som vás chcela poprosiť, či by ste mi vedeli poskytnúť informácie ohľadom toho, čo mi napísali na neurologickom vyšetrení.

Čo znamená perintálna stagmatizácia?

Vysvetlíte mi výsledky?

Ďakujem
Ďakujem vopred
v prílohe posielam fotku

Dobrý deň,

podľa neurológa trpíte tenznou bolesťou hlavy, ide o bolesť hlavy, ktorá nemá objektívnu príčinu. Ďalej sú u Vás známky tetánie, na internete si nájdete o tom mnoho článkov.

Neurológ na Vás videl určité prejavy - skolióza, zajakávanie sa, predsun hlavy a škúlenie. Toto máte pravdepodobne od narodenia a to zhrnul pod uvedený pojem, na ktorý sa pýtate.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková