Z čoho môže prameniť bolesť ľavej nohy?

Zodpovedané
31. jan 2023

Dobrý deň,

od začiatku januára tohto roku ma začala pobolievať ľavá noha: Najprv od kolena smerom dole k lýtku, neskôr ma už bolela celá. Pri chôdzi mi to nerobí problém, iba keď si ľahnem a som v kľude. Bola som s tým u pani doktorky. Zobrala mi aj krv, mám len menej železa.

Z čoho môže prameniť táto bolesť?

Ďakujem

Dobrý deň,

bolesť môže byť spôsobená aj problémom s chrbticou. Je vhodné doplniť ortopedické vyšetrenie.

Na určenie diagnózy je potrebné samotné vyšetrenie a presný popis ťažkostí.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková