Znamená dlhodobá bolesť hlavy nádor?

Zodpovedané
27. jan 2021

Dobrý večer,

píšem v mene môjho kamaráta, lebo mám o neho strach. Vraj ho od malička (teraz má 20) bolieva vkuse hlava. Niekedy celý týždeň niekedy iba 3 - 4x do týždňa. Ale to je taká silná bolesť, že sa nemôže postaviť a ani nič robiť. Taktiež sa mu vraj zatočila hlava a vracal a vyplo ho pri záchodovej mise.

Vraj bol na CT vyšetrenie a mal prísť na výsledky osobne. On tam nešiel, lebo sa bojí, že by to mohol mať nádor.

Čo si myslíte o tom vy?

Naozaj môže mať nádor?

Ďakujem

Dobrý deň,

ak má takéto ťažkosti niekoľko rokov, tak si nemyslím, že ide o nádor. Pretože agresívne nádory na mozgu rastú pomerne rýchlo a nie niekoľko rokov.

Uvedené ťažkosti môžu spôsobovať migrény.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková