Prečo sa chlap odmlčal?

Zodpovedané
12. mar 2023

Dobrý deň,

asi mesiac som si písala s jedným chlapcom. Ja mám 23, on 25. Deti nemáme ani jeden. Písali sme si každý deň od rána do večera. Aj sme sa videli 2x a všetko vyzeralo byť v pohode. Zrazu mi prestal písať. Zareagoval na správu, keď som napísala. Ďalej som už nepísala nič. Je mi to divné, že tak zrazu. Trvá to 2 dni.

Čo sa mohlo stať?

Mám ho kontaktovať?

Ak áno, akým spôsobom?

Ďakujem

Dobrý deň,

zdá sa Vám, že všetko išlo jednoducho? Najskôr celodenné písanie a potom stretnutia, kde sa zdalo všetko v najlepšom poriadku a zrazu nič? Mlčanie? Prečo mlčanie je úplne jasné. Lebo všetko išlo jednoducho. Predpokladám, že ste si rozumeli, nediali sa žiadne drámy.

Chlapec mal istotu, že kamkoľvek to posunie, vy budete súhlasiť. Neurazte sa, ale na rovinu Vám musím dať vedieť, že to začala byť pre neho nuda. Nemusel sa snažiť, nemusel nič urobiť preto, aby Vás získal. Predpokladám, že sa teda radšej obrátil niekam, kde sa robili väčšie drahoty a jeho objekt mal na neho oveľa menej času ako vy.

Nabudúce si budete pamätať, že každú minútu, ktorú venujete mužovi si musí zaslúžiť a vybojovať. Ďalej, že Váš čas je drahý, preto ho nevenujete celý jednému chlapovi. A tiež to, že máte obrovské množstvo aktivít, takže nebudete mať čas na celodenné vypisovanie. Neposkytujte svoj čas tak ľahko niekomu, koho nepoznáte, pretože si to vôbec neváži a potom bez problémov hodí celý mesiac za hlavu. Preto pre istotu zopakujem - každú minútu si musí zaslúžiť.

V prípade, že ma budete potrebovať aj naďalej, rada Vás privítam na mojom webe, kde nájdete všetky potrebné informácie.

PhDr. Ľudmila Habodász
terapeut
web: www.psychorada.online