Vraj žiadna láska. Čo má chlap na mysli?

Zodpovedané
13. mar 2023

Dobrý deň,

spoznala som chlapa, ktorý viac vypije. Nie je agresívny, je len prítulný. Chcel sex po dvoch stretnutiach. V ten deň pil a vravel, že ma ľúbi. Potom povedal, že už žiadna láska. Vysvetlil to tak, že ženy klamú a veľa žien mu vyznávalo lásku, tak neverí ženám. Po čase nespomenul, že už žiadna láska.

Teraz som mu povedala, že ho milujem a on zase, že žiadna láska.

Ako to mám chápať?

Ďakujem

Dobrý deň,

chápať by ste to mali presne tak, ako to povedal. Keď povedal - žiadna láska, znamená to, že nechce mať pri sebe žiadnu zaľúbenú ženu. Ak sa s Vami stretne, tak v poriadku, môžete sa spolu zabaviť, mať spolu sex. Rozhodne by ste nemali očakávať, že sa to posunie do vzťahu. O vzťah nemá záujem. A myslím, že to nebude tým, že mu ženy klamali. Mohli by sme si teraz nahovárať, že keď si chlapi vypijú, tak často konečne povedia pravdu. A asi Vám o to aj išlo, lebo aj Vám povedal, že Vás ľúbi, keď mal vypité.

Takže prvá vec, ruky preč od chlapa, ktorý pije. A už vôbec nehovorím o tom, že pije viac. Alkohol už narobil mnoho zla a nechcite, aby bol súčasť Vášho vzťahu.

Druhá vec je, že čo narobíte s takým mužom, ktorému poviete, že ho ľúbite a on Vám odpovie – žiadna láska? Pošlite ho čo najskôr kadeľahšie. Vymažte si jeho telefón, zablokujte ho na sociálnych sieťach, ignorujte. Hlavne sa nenechajte navliecť do pozície kamarátky.

A počúvajte, čo povedia muži. Väčšinou povedia presne to, čo si myslia. To len my, ženy analyzujeme každú vetu a často jej dáme úplne iný význam. Hlavný dôvod je ten, že očakávame záujem o nás aj tam, kde nie je.

V prípade, že ma budete potrebovať aj naďalej, rada Vás privítam na mojom webe, kde nájdete všetky potrebné informácie.

PhDr. Ľudmila Habodász
terapeut
web: www.psychorada.online