icon
1 / 1
avatar

Nemá veľa vody ?

30. jún 2020
avatar

Moc polievane podla mna 🙂

30. jún 2020
avatar

Rada amatera - ja som vyhadzala horne plesnive a menej polievam

30. jún 2020
avatar

Menej polievať, nechat preschnut

30. jún 2020
avatar

tiež si myslím, že veľmi veľa vlahy, ja mám svoje bez vody týždeň,
1x za týždeň nalejem do misky vodu a nechám 1-2 hod. v nej, potom zvyšnú vodu vylejem

30. jún 2020
avatar

Ma vela vody urcite. Ja som tiez toto iste mala pri orchidei a to preto lebo som casto polievala. Teraz len tak raz za 2 tyzdne. A uz mi to zmizlo.

30. jún 2020
avatar

Ok.. dakujem pekne. Ja som sice tiez zvykla len raz za 2 tyzdne polievat.. teda namocim ich do vody a necham postat. No budem to sledovat. Dik a pekny den 🙂

30. jún 2020