Moc polievane podla mna 🙂
30. jún 2020
Rada amatera - ja som vyhadzala horne plesnive a menej polievam
30. jún 2020
Menej polievať, nechat preschnut
30. jún 2020
tiež si myslím, že veľmi veľa vlahy, ja mám svoje bez vody týždeň,
1x za týždeň nalejem do misky vodu a nechám 1-2 hod. v nej, potom zvyšnú vodu vylejem
30. jún 2020
Ma vela vody urcite. Ja som tiez toto iste mala pri orchidei a to preto lebo som casto polievala. Teraz len tak raz za 2 tyzdne. A uz mi to zmizlo.
30. jún 2020
009mata009
autorOk.. dakujem pekne. Ja som sice tiez zvykla len raz za 2 tyzdne polievat.. teda namocim ich do vody a necham postat. No budem to sledovat. Dik a pekny den 🙂
30. jún 2020

Nemá veľa vody ?