Krstna dcerka bola nedavno na zapis v skole. Mali tam robit rozne ulohy, ako urcit geometricke tvary, priradit k obrazku spravne zaciatocne pismeno, nieco zarecitovat atd. Zastupkyna riaditelky jej (samozrejme, s nadnesenim) povedala, ze do skoly moze nastupit aj zajtra a ze rovno moze ist na Hviezdoslavov kubin. 😁 Zarecitovala dlhu basen, s ktorou vyhrala poslednu sutaz v skolke. Bola z toho velmi stastna. A ja sa tesim s nou. Som na nu hrda v roznych smeroch. ❤️
áno poteší to. Mojej dcéra na zápise povedali že má vedomosti ako tretiak.
@deti95060810 zrejme sa jej dost venujete, to je poznat. Nasa trojrocna vie vsetko z toho, co malo krstniatko za ulohu lebo tiez ju kadeco zaujima, tak ju v tom podporujeme.
A moj reval ze on do skoly nejde 😁
Sikovna❤️
Deti su velmi rozdielne,vidim to doma na mojich.Starsi ked mal 3tak skladal uz napr.puzzle z aj 50kusov.Mladsia ta puzzle skladat nebude ani ked co.A ked nahodou sklada tak asi pre moju spokojnost da dokopy ledva 4kusove puzzle🙈🙈😂😂😂a venujem sa jej tak isto ako som sa venovala starsiemu.Neriesim,casom ju bude urcite bavit nieco🤷😉😂
Sikovna❤️
Deti su velmi rozdielne,vidim to doma na mojich.Starsi ked mal 3tak skladal uz napr.puzzle z aj 50kusov.Mladsia ta puzzle skladat nebude ani ked co.A ked nahodou sklada tak asi pre moju spokojnost da dokopy ledva 4kusove puzzle🙈🙈😂😂😂a venujem sa jej tak isto ako som sa venovala starsiemu.Neriesim,casom ju bude urcite bavit nieco🤷😉😂
@kacenka1302 ano, to je tiez pravda. Ja mam dve krstnata - to dievca a jeho surodenca a ten surodenec je uplne iny ako bola jeho sestra v tom veku. Ale ak dieta javi zaujem o ucenie, tak to podla mna treba vyuzit a podporit.
No vidis,tak aj vasa uz moze nastupit do skoly😄 Akurat,ze skola je uplne o niecom inom,ako o tom,co sa dieta nauci doma pred nastupom do skoly. A paradoxne deti,co su nadupane vedomostami su po prvom rocniku na tom horsie,ako deti,co sa vsetko naucili v skole. To viem priamo od uciteliek s dlhorocnou praxou. Lebo prave deti,ktore nevedia su pripravene nasavat vedomosti,kym tie,co uz vedia sa nudia nepocuvaju,netrenuju citanie,pisanie,lebo vsak "uz vedia"...A to hovorim ako mama dietata,ktore mi odporucali zaskolit v 5r.,lebo mal vedomosti uz na 2 rocnik. Nedala som a teda vobec nelutujem. Boli veci,co mu isli same a potom tie,kde stradal,takze sa to vyrovnalo.
áno poteší to. Mojej dcéra na zápise povedali že má vedomosti ako tretiak.