icon

Braček môj spi sladko...dnes sme si mali štrngať na tvoje 28 narodeniny no Pánbožko mi ťa vzal...dnes si sa narodil ale aj odišiel 😪 dávaj na nas pozor!

avatar

😢

11. jún 2018
avatar
11. jún 2018
avatar
11. jún 2018
avatar

Och boze Uprimnu sustrast

11. jún 2018
avatar

Smutne,kolko mladych ludi umiera..😔

11. jún 2018
avatar

Úprimnú sústrasť 😩

11. jún 2018
avatar
11. jún 2018
avatar

Boze moj!😢 Uprimnu sustrast. Ak sa mozem opytat,bolo to nieco dlhodobejsie,alebo nahle? Ja som mala akurat narodky vcera. Par dni predtym som mala velke zdrav.problemy

11. jún 2018
avatar

az take,ze som sa bala,ci sa ich vobec dozijem ☹ Strasne veci toto pri tak mladych ludochm

11. jún 2018
avatar

Úprimnú sústrasť 🙁

11. jún 2018
avatar

To mi je velmi luto. Uprimnu sustrast.
Moj rovesnik 😢

11. jún 2018
avatar

@iwesska nahle...vecer vsetko oka a rano uz mrtvy :(

11. jún 2018
avatar

@1cimina1 uprimnu sustrast 😢

11. jún 2018
avatar

@1cimina1 Toto boli najviac😢 Nemaval nahodou s tlakom problemy? Lebo ja nikdy v zivote a ako prisli tieto teplotne zmeny,tak zrazu z nicoho nic vysoky tlak - nahle zachvaty😞 Aj s mojou babkou som hovorila,ktora sa na neho lieci a tiez hovorila,ze velmi zle sa ma teraz.

11. jún 2018
avatar

Uprimnu sustrast 😞😢

11. jún 2018
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

Úprimnú sústrasť 😢

11. jún 2018
avatar

bohužiaľ je dnes u nas rovnaké "vyročie"😢..

11. jún 2018
avatar

Uprimnu sustrast..... 😢

11. jún 2018