Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
1mimka18
24. jan 2017
115 

Popradský Wellness čaj

Mali sme možnosť testovať Popradský Wellness čaj. Na začiatku som čakala pár krabičiek, ale nakoniec prišli dve obrovské krabice plné čaju, takže bolo čo testovať, a tak sme sa do toho hned pustili. 

Tak sme si teda spravili raňajky a hned si uvarili prvý čajik.

Zázvor + Acai - prenikavá vôňa a neodolateľná chuť. Mňa si tento čajík podmanil najviac 🙂 Ma krásnu červenú farbu a k raňajkam bol ako stvorený 🙂 

Ako druhý prišiel na rad Maté - energia a povzbudenie 

A kto nepotrebuje trocha energie a povzbudenia v bežný pracovný deň, však? 😉 Má úžasnu vôňu po jablkách príde mi taka vianočna a peknú červenú farbu. Tento je tiež skvelý a našiel si uplatnenie v práci.

A zrejme aj naša cica potrebovala povzbudenie 😀 Vždy, keď som uvarila čajík dneď bola pri mne 😀 

Ďalši čajík  Pu-erh čaj na spaľovanie tukov 

Ak máte radi slivky, tak vás tento čaj dostane svojou vôňou  🙂  Má zaujímavú a zároveň nezvyčajnú chuť. Tento chuti priateľovi ale to bude tým, že ja niesom veľmi na slivky 😉 Bol dobrý a už po zaliatí voňali slivky po celom dome.

Ďalej sme pokračovalin s čajom Ginko - pamäť a prekrvenie

Bola som prekvapená silnou mätovou aromou a chuťou - na obale boli znázornené maliny, čakala som červeny nápoj no naopak. Bol skvelý a voňal samá mäta 🙂 

Tento si úplne podmanil chuťou môjho priateľa, ktorý keď ho ochutnal, povedal, že ho bude piť denne... Čo aj robí 😉 Každé ráno so šalkou Ginko čaju.

Ako posledné sme testovali zázvor   😉

Zázvor a baza 

Zázvor a citron extra silný

Chuť aj vôňa po zázvore, zázvor je v takéto sychrave počasie to pravé. Je ozaj dobrý, nám pomohol aj pri nádche.

Zázvor a baza je skvelý s medíkom a s citrónom, má prenikavú zázvorovú chuť s jemným podtonóm bazy.

Zázvor a citron je zas skvelý s medom, citron je už zbytočný kedže je fakt EXTRA SILNY. A poviem vám, že ma až pálilo ked som ho pila 😀 Čo je všaksuper pri nachladnutí.

Každý čajik ma pyramídové vrecúško,  a na každej čajovej krabičke je nejaky cvik - to aby sme nestratili kondičku cez zimu. 😉 Tak moje testovanie je na konci, som rada, že som mala možnosť testovať a teším sa na dalšie možnosti testovania.

A vám odporučam tieto čajiky ochutnať, každý si pri nich príde na svoje.

#test_popradske

    Prosim ta da sa zapojit ?ako ja som velka cajova maniacka 😇

    24. jan 2017

    @melissandra sklamem ťa ale už je davno po testovani.. to treba vtedy ked daju prispevok napises komentar a oni vyberu komu poslu.. je to o šťasti ..
    @konik_testuje - tam pridavaju vzdy rozne testy.Treba sledovať dianie 😉

    24. jan 2017