Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
1mirka1
20. apr 2017
52 

ITop mi zmenil myslenie

Už na začiatku pripravované testovanie s Curaproxom bolo veľmi zaujíme a dosť v hádankách, písalo, že bude nie hocijaké testovanie. Bude to niečo nevídané, neslýchané.

Boli aj viac krát dané idície: "Pri tomto testovaní vám nič nebudeme posielať", bude to pecka.

Keď som sa prihlásila do testovnia s myšlienkou, ak by to vyšlo, krpec sa zblázni od radosti. Keď som dostala IP, že som pobyt vyhrala a pobyt sa koná bez detí, obliala ma horúčava, toto pochopia len mamičky, ktoré sú odkázané samé na seba. Všetko som rozdýchavala, veľa krát a nakoniec som to pochopila. Je čas a možnosť si oddýchnuť, prečo to neprijať!!!

Príhlásila som sa s malou dušičkou s myšlienkami:

- kto tam bude?

- ako tam bude?

- čo budeme robiť ?

- čo za to budú chcieť?

a ženská logika, ktoré mamičky tam budú, veď sme na MK🙂 Nič v zlom 🙂

Neuveríte, ale celý čas som na to myslela, až kým som na recepcii nedostala číslo izby 312 🙂

Moja šťastná 12 je tam, bude fajn 🙂 Moji chlapi ako ma priviezli, malý veľký kontrolór prekontroloval, povyzvedal a pri lúčení keď už odchádzali aj slzička bola.

Večer o 19 hod začínal pogram s predstavením a večerou, povedali nam presný

program školení na sobotu a nedeľu,  ktorý začínal po raňajkách o 9 hod a končil v nedeľu o 13, 30 hod. Tak ako spoločnosť Curaprox si nevedela predstaviť, že nám pošlú produkty domov ja som si po víkende nevedela predstaviť ako napíšem túto recenziu.

A keď už od začiatku toto testovanie bolo niečim zvláštnym a hlavne iným, zvolila som aj ja inú formu recenzie, formou albumu.

Album som nazvala Vikend s Curaproxom za odmenu alebo za trest...

 https://www.modrykonik.sk/blog/1mirka1/album/vikend-s-curaproxom-za-odmenu-alebo-za-t-774evj/

Víkend s Curaproxom zo začiatku bol pre mňa veľkým orieškom a pripisovala som to skôr ako za trest ale musím napísať,  že najmilším prekvapením za veľmi dlhé obdobie.

Ako prvá som mala pochybnosti a nevedela som si predstaviť celé dni sedieť v školiacej miestnosti a počúvať v mojich rokoch ako sa čistia zuby, smiešne a tak veľa z vás aj

reaguje.

Ešte k tomu dať prednosť pred rodinou a cez víkend. Ale stačí tri dni a zmenila som pohľad, myslenie na čistenie ustnej dutiny. Mojou najväčšou radosťou bolo že môj syn "puberťák" to pochopil. Takto som ho našla pri učení🙂  Pochopila som,  že víkend s Curaproxom bol za odmenu!!!

Keby sa ma teraz niekto opýtal, či by som do toho opäť šla,  áno a veľmi rada ale priznám sa, že aj s rodinkou by to bolo oveľa zaujímavejšie a veselšie. Aby sami zažili tie nabúchané informácie, inštruktáže aké sme dostali aj my.

Milé mamičky moja recenzia je v spomínanom albume, ako sa hovorí, lepšie raz vidieť ako stokrát počuť, fotky, linky, komentáre sú veľmi užitočné vo väčšom množtve. Pod každou fotkou nájdete časť informácii, ktoré sme sa my naučili, dozvedeli, píšem časť lebo všetko nie je ani možné opísať a dať do recenzie. Album ponechám na stálo, lebo toľko užitočných informácii, je dobré mať po ruke. 

Týmto chcem od srdca podakovať MK za výber mňa ako aj ostatných mamičiek, ktoré boli súčasťou, netuším do teraz ako nás vyberali ale taká užasná skupinka

z MK sa len tak nevidí 🙂

Ďakujem za užasné pripravené školenie Lucii Rabatinovej, ďakujem za super, mega školenie, MDDr. Adamovi Mikušovi, MUDr. Melánii Serafinovej a PhDr. Zuzane Serafinovej, PhD.

Ďakujem!!!

#test_curaprox 

PS:  Keďže veľa cestujem a mám album o miestach ktoré stoja za pozretie, pripravím fotky aj z hotela Družba, Jasná, Demänovská dolina,  ktorý stojí za povšimnutie, hlavne pre rodinky s deťmi.