no a teraz pre mňa amatérku😀...smotanu na varenie? a do toho dám roztopiť tú čokoládu?
21. mar 2016
ja robím tak že rozpustím nad parou čokoládu a potom do nej pomaly vlejem šľahačkovú smotanu
21. mar 2016
super 🙂
21. mar 2016
Paradne! 😊
21. mar 2016
Super napad
21. mar 2016
Krasny napad. Ale takto ako je to na obrazku to bude velmi suche, nie? A krajat a prekladat kremom, dzemom, to uz nebude taka brnkacka zase 😀
21. mar 2016

Waaaau super 😇😆