icon
1 / 1
avatar

blvala by som kade by som chodila keby to vidím . už teraz sa mi chce len čo som nadpis prečítala ... :D

27. apr 2017
avatar
27. apr 2017
avatar

Ach tí vedci...

27. apr 2017
avatar
Komentár bol odstránený
avatar
27. apr 2017
avatar
1mirka1
autor

@tinka_21 uz nie 😀 Vedecky uz podlozene aj dovolene -D

27. apr 2017
avatar
1mirka1
autor

@janette321 Je to poriadna naloz😀

27. apr 2017
avatar

..a to boli americki vedci? 😂

27. apr 2017
avatar
1mirka1
autor

@victory1 Dufam🙂

27. apr 2017
avatar

Najlepsie papat susniky,ked ma dieta v nose potvdene nejake zvieratko z vyteru,nech ho ma aj ustach a vsetci s nim.😛😷

27. apr 2017
avatar

tak toto je pre mna vskutku napinave....

27. apr 2017