netusim co je lepsie alebo horsie😀 ,,Nechajte deti špárať sa v nose a jesť soplíky,,Podľa najnovšieho výskumu vedcov by ste však svoje deti mali nechať špárať sa v nose. Hlieny z nosa alebo teda sople nie sú len nechutnými vedľajšími produktmi nášho tela. Majú totiž veľa zdravotných výhod. Sú zdrojom dobrých baktérií, ktoré tvoria užitočnú bariéru pred zlými baktériami.http://www.tvnoviny.sk/my-zeny/1867567_ve...
27. apr 2017
Ach tí vedci...
27. apr 2017
27. apr 2017
1mirka1
autor@janette321 Je to poriadna naloz😀
27. apr 2017
..a to boli americki vedci? 😂
27. apr 2017
Najlepsie papat susniky,ked ma dieta v nose potvdene nejake zvieratko z vyteru,nech ho ma aj ustach a vsetci s nim.😛😷
27. apr 2017
tak toto je pre mna vskutku napinave....
27. apr 2017



blvala by som kade by som chodila keby to vidím . už teraz sa mi chce len čo som nadpis prečítala ... :D