Aj u nás v Nemecku všetky výstavy koncerty všetko stopli.. jedine,na čo nemali odvahu siahnuť zatiaľ je futbal
@anjelicek26 u nas stopli tiež úplne všetko
@liana111 sestre zavreli školu a škôlku vo fr do 23.3. .. deti majú 5+3.. ona robí vo Švajčiarsku.. neviem,čo bude robiť.. bude ešte zaujímavé všetko.
@anjelicek26 u nás zatiaľ ostávajú otvorene, som zvedava co bude dalej 😬
@liana111 ja som vypísana preventívne v karanténe,tak človek rozmýšľa nad kadecim... Čo bude najbližšie dni bude zaujímavé.
Na tom nie je nič smutné, je to najrozumnejšie, čo mohli spraviť
u nas su tiez do 15.3 zatial zatvorene skoly a niektore zariadenia, zrusene stretnutia rozneho druhu.
Chvalabohu 🙏
@anjelicek26 no a u nás sa všetci tvária že veď len tu je panika vo svete fungujú normálne. A pritom vo viacerých štátoch pozatvarali školy, škôlky...
Správne! 👍
A to vazne by si tam isla,keby to otvorili?😲 Chvalabohu za tieto opatrenia,pokojne,nech ich je viac🙏Dufam,ze zrusia aj tie castingy Superstar,lebo co tam sa premelie ludi z celej SR🙈🙉
Asi by mali aj MHD stopnut u nas, lebo tam co chodi chorych ludi, ani korona nemusi byt 🤷♀️
Ako sorry zienky. Túto paniku , stres si vytvárame sami. To je smutne😉
Zamyslite sa kto a čo vytvára tento stres!!!!
Aké opatrenia .... A čo keby zatvorili všetky predajne, obchody. Kde predavačky sú v kontakte denno, denne....alebo zavedieme len platbu kartou🤣. Majú zostať doma🤣to by z vás pár dobre plakalo.... Čo vás všetkym trubi na hlavy. Zrušme autobusy. , vlaky ..
*tu

rozumné riešenie 🙂