Prosím Vás, potrebujem poradiť akú farbu kočíka pre chlapčeka. Ďakujem, neviem sa rozhodnúť🫣. V komentári pridané fotky

Hociktorú z nich, aká sa ti páči. Ale na tej svetlo bezovej bude hneď vidno každú šmuhu od topánok atď ...
Za mna modry, ale u mna vo vsetkom vyhrava oblubena modra
Mne sa najviac paci zeleny, inak akykolvek. Osobne by som nebrala bezovy lebo tam bude vidno kazde suchnutie ako @elviku11 pise
Sivá alebo zelená, ak budete potom náhodou predávať , tak je to Uni farba
Tmavozeleny je krasny a nie az tak casty
zeleny alebo tmavosedy… ostatne ee
Hnedý
No mas to tazke😄 Vsetky su pekne. Ja som mala taky pieskovy,bola som s nim spoko,takze u mna by vyhral ten. Zas neutralnu farbu aj lahsie predas,lebo ti ju kupia aj pre chlapca aj pre dievca. Ten modry a zeleny su tiez pekne,ale uz sa ti budu tazsie ladit doplnky.
@jablkovastrudla Nebude vidiet,mala som 3r.bezovy a nebol vobec spinavy. Vzdy som mala podlozku a po bahne som ho bokom netahala😂
Za mňa jednoznačne tmavo sivá, je univerzálny pre chlapca aj dievčatko a nevidieť na ňom tak špinu . Toto je pre mňa top farba na kočíky.
@iwesska mam sedy kocik a uz len na striesku som musela prat castejsie- ked ju davam hore alebo dole podla toho ako maly spi, ruky nemam nonstop cerstvo umyte tak je proste zachytany. Sme v Irsku kde sprchne hocikedy cez den, takze na picasie sa nemozem velmi spoliehat. Neviem, bledy kocik je ako blede oblecenie- pritahuje spinu 😃
Zelený je krásny 🙂
Ja tiez koli farbe neviem aky ale asi sivy alebo hnedy
Ďakujem každej jednej❤️, tak asi bude zelený🤔
Zelený



