icon

Poradte prosim kam s detmi (2-3roky) na dovolenku k moru??

Kde je to baby friendly (hotel aj okolie), kde sa da ist aj do mesta niekam pozriet a prebadat to tam nie len rezort, krasna plaz asi piesok najlepsie (nie molo), lietadlom tak max 5hod z BA
Ďakujem 🙏🏻🙂

avatar

Grécko, grécke ostrovy, Turecko

13. jan 2024
avatar

U nás bolo naj Turecko.

13. jan 2024
avatar

Myslíš teraz?

13. jan 2024
avatar

Susedia boli Oman kedysi

13. jan 2024
avatar

@ghelena Omán je dalej

13. jan 2024
avatar

@amel susedia boli kedysi letecky s malym synom, potapali sa, chlapec si pochvaloval. No on mal asi okolo 5r.

13. jan 2024
avatar

@ghelena verím,len ze je ďalej ako 5 hodin

13. jan 2024
avatar

@amel tak to uz ja neviem. My chodime feliciou. Chorvatsko. Minule uz Grecko 1x.

13. jan 2024
avatar

Manžel nechce letieť

13. jan 2024
avatar

Potom moji znamy a ja sme boli na Cypre, boli sme na tureckej strane, sli sme na vylet aj do greckej strany. Bolo skvele. ako 25rocna. 1x pri mori ;)

13. jan 2024
avatar

Malaga, malorka, sardinia-alghero,

13. jan 2024
avatar

Malta, sicilia, cyprus, ibiza....

13. jan 2024
avatar

Poriadne si na googl pozri konkretny hotel, lebo cestovka napise hocico a nakoniec mas v grecku za rezortom bordel ala Lunik9 a 1km 1obchod 1 tavernu,ale tvrdia ti,ze mas kam ist pesi do mesta.

13. jan 2024
avatar

Grecko Sarti Krasny hotel matka, krasny hotel dcera

13. jan 2024
avatar

Erifili

13. jan 2024
avatar

Boli sme v Agora aj v Beach. Obe skvele. Jedno mesto. Jedno okraj

13. jan 2024
avatar

kukni moje prispevky pod lupou v skupinach

13. jan 2024
avatar
13. jan 2024
avatar
13. jan 2024
avatar

Upratovali, riad umyli, ciste, krasne okolie, chodili sme peso, no moji maju uz 10r....no z beach sme sli az do mesta.... peso.... a mesto krasne

13. jan 2024
avatar

To sme mali 4 za 80€ noc

13. jan 2024
avatar

V meste 1 izba, na beach 2 izby.

13. jan 2024
avatar
13. jan 2024
avatar
13. jan 2024
avatar
13. jan 2024
avatar

Prepáč za spam

13. jan 2024
avatar

Už asi len do Grécka budeme chodiť.

13. jan 2024
avatar

A to v Sarti samý Slovák, Maďar, Čech... takže som sa po maďarsky rozpravala, po nemecky, po slovensky, po anglicky všade...my sme šli na blind

13. jan 2024
avatar

@ghelena @ghelena Prosím ťa a ty nevieš písať veci do max 1-3 komentároch? Už to je dosť nepríjemné čítať príspevok a vidieť celý príspevok zahlteny tvojimi odpovedami. Nemyslím to v zlom ale fakt je to otravné.. Vďaka

13. jan 2024
avatar

@mimka1402 neviem, lebo robím aj iné veci ako MK

13. jan 2024
avatar

@ghelena A si myslíš, že si jediná na svete? Prepáč ale toto nie je vec jedného príspevku ale xy rôznych...

13. jan 2024
avatar
13. jan 2024