icon

Mamicky poradte mi,chcem kupit dcerkam pod stromcek hru Slovensko,baby maju 8 a 9rokov,mam kupit Slovensko alebo Slovensko junior?

avatar

U nas doma sa s juniorom hraju aj dospely a mame niekedy problem s odpovedou 🙈

23. okt 2018
avatar

Junior za mna 😉

23. okt 2018
avatar

A viete mi napisat par otazok z tej hry junior nech ma predstavu aka obtiaznost otazok tam je?Dakujem

23. okt 2018
avatar

Moj ms 7, v skole hravaju slovensko a v pohide

23. okt 2018