Mamicky poradte mi,chcem kupit dcerkam pod stromcek hru Slovensko,baby maju 8 a 9rokov,mam kupit Slovensko alebo Slovensko junior?
Junior za mna 😉
23. okt 2018
27maminka3
autorA viete mi napisat par otazok z tej hry junior nech ma predstavu aka obtiaznost otazok tam je?Dakujem
23. okt 2018
Moj ms 7, v skole hravaju slovensko a v pohide
23. okt 2018
U nas doma sa s juniorom hraju aj dospely a mame niekedy problem s odpovedou 🙈