Ten fialovy remington mam a je super uz ho mam ale 8 rokov nic mu neni
11. jan 2025
Aj ja mam Philips, uz dlho spolahlivo funguje
11. jan 2025
Valera zlatý 👌
12. jan 2025
Aj ja mám Valéria zlaty
12. jan 2025
Ja mam tiez od Valera (normalne cierny), uz strasne dlho a stale bezi ako novy.
12. jan 2025
Fialový Remington mám už takmer 10r stále šlape. Ja používam len difuzer na kučery. Čakám kedy sa pokazí no vyzerá byť nezničiteľný ionova funkcia je super
12. jan 2025

Ja mam philips uz niekolko rokov,pouzivam ho cca 3-4x do tyzdna