icon

Aký deň odporúčate ? Mala som z Lidla ,vydržal pár rokov ,ale už potrebujem nový

Ďakujem

avatar

Ja mam philips uz niekolko rokov,pouzivam ho cca 3-4x do tyzdna

11. jan 2025
avatar

Ten fialovy remington mam a je super uz ho mam ale 8 rokov nic mu neni

11. jan 2025
avatar

Aj ja mam Philips, uz dlho spolahlivo funguje

11. jan 2025
avatar

Valera zlatý 👌

12. jan 2025
avatar

Aj ja mám Valéria zlaty

12. jan 2025
avatar

Ja mam tiez od Valera (normalne cierny), uz strasne dlho a stale bezi ako novy.

12. jan 2025
avatar

Fialový Remington mám už takmer 10r stále šlape. Ja používam len difuzer na kučery. Čakám kedy sa pokazí no vyzerá byť nezničiteľný ionova funkcia je super

12. jan 2025