icon

Dobre ráno, používate niekto pre deti? Ak áno ste spokojne alebo poznáte aj niečo iné? Ďakujem

3
avatar

mame normalny inhalator od omronu,toto nepoznam.

13. aug 2020
avatar

Máme klasický inhalator od omronu. Prišlo mi to lepšie riešenie ako toto.

13. aug 2020
avatar

Tiež mame normálny od omronu

13. aug 2020
avatar

My máme takého medveďa a spokojnosť .

13. aug 2020
avatar

Ten má masku aj dospelý aj deti .

13. aug 2020
avatar

Mame omron a dcera sa na to naucila...nepotrebuje medvodov a tucniakov

13. aug 2020