Máme klasický inhalator od omronu. Prišlo mi to lepšie riešenie ako toto.
13. aug 2020
Tiež mame normálny od omronu
13. aug 2020
My máme takého medveďa a spokojnosť .
13. aug 2020
Ten má masku aj dospelý aj deti .
13. aug 2020
Mame omron a dcera sa na to naucila...nepotrebuje medvodov a tucniakov
13. aug 2020




mame normalny inhalator od omronu,toto nepoznam.