Dobrý deň, mame doma takéto matrace rozkladacie, dávala som dole poťah a oprala ho a vždy v pohode sa dal dat naspäť a naposledy po praní sa mi,, zbehol,, a už je malý
🙄, cena bola 40€a keď pozerám látky +3 zipse veľké tam boli, nakoľko sú to 3 časti matraca, tak to vychádza draho, napadá Vás niečo iné ako poťah?

Ja by som dala nepremokavu plachtu ale tu čo nesusti 😉
Ušiť zo staršej obliecky
@brisilda
@sissy27
@evulienka26 ďakujem Vám za rady, ide o to ze sú to 3casti matracu, na ktoré potrebujem dat niečo, návlek aby sa,, nerozchadzali,, ten pôvodný modrý návlek bol na 3 časti rozdelený, a 3 zipsy dlhé tam boli, chceli sme to dat ušiť zo starej návlecky ale zipsy dlhé, že vraj by vyšli veľmi draho
Alebo teda keď ušiť a klasický zips je taký nedostupný, tak použiť suchý zips alebo cvočky, gombíky.
