Dobrý večer, potrebujem pomôcť, už som zúfalá 🙏, mam 39rokov, dve deti, už dlhé roky sa veľmi POTIM preto nosím prevažne aj biele a tmavé oblečenie, ☹️, ale už pár rokov sa k tomu pridalo aj to,, že sa STRAŠNE POTIM NA TVÁRI a nielen v lete, už teraz ma poráža, neviem sa v práci sústrediť, pretože chodím skoro ráno do práce, ešte nie sú horúcavy a za chvíľu mam celu tvar aj vlasy mokre, spotené a tak béham s uterákom, je to na nervy, som z toho zúfalá, keďže prácujem v obchode, musím sa venovať zákazníkom tak ma poráža, nemáme ani klímu na nervy, nie som na jednom mieste takže ani ventilátor to nevyrieši, ale aj keď prídem domov, stále to nekončí, keď chcem Upratať, navariť, stále chodím s uterákom a utieram si tvár, vlasy, stretli ste sa s tým ženy niektorá? Co Vám pomohlo, ďakujem
Máš problém so štítnou žľazou?
Vysetrit krv aj hormony
Na endokrinologiu
Ja mam 41 a som 4 roky po operácii... Nemám už menštruáciu a tiež mi je tak teplo... Ale doma máme klímu... Aj dnes som ju zapínala počas varenia.
. A máme ju aj v robote,... Inak neviem ako vy som vydržala
Takmer 47 rokov, klíma všade plus odmasťujúce obrúsky shisseido na tvár
Hormóny/stitna zlaza.. ja sa tiez potim a je to neprijemne ale to mam genetiku.. od malicka je to hrozne s tym zit ked si clovek moze aj 5x za den prezliekat tricko a aj tak ma pod pazami mapy
aj srdce skontrolovať
Ja sa potim v noci, v izbe nie je teplo, mám ľahký paplón, štítna ok, tak neviem tiež, mám to teraz 3 mesiace
Vo veku 39rokov už môžeš byť v začínajúcej menopauze.....vlastne niektoré ženy takéto príznaky pociťujú už ako 35ročné....takže určite nevylučuj ani to,že si už v prechode....
Čo tak smer lekár.
štítna žľaza alebo cukrovka, určite smer odborný lekár

Nemas nadvahu?