Prosím Vás kde v Nitre , blízko stanice zaparkujem na celý deň zadarmo
Na autobusovej býva plno
A tam na vlakovej vpravo to je len pre zamestnancov?
Veru asi nikde v blízkosti zadarmo. Všetko naokolo je spoplatnené.
3. nov 2024
Zadarmo podľa toho,kam ideš...pri hypermarkete celý deň a na Ncentre tuším do 21,00...inak sa všade tuším platí.
3. nov 2024
Este ma napadlo pri velkom hokejovom stadione pri parku , tam mozes parkovat zadarmo
3. nov 2024
Pytas sa blizko stanice - nie je sanca, max dakde pri barakoch
3. nov 2024
Na autobusovej je este šanca tak cca rano do 05:30 … teda neviem , kedy parkujes … . A to co pises na vlakovej , chodia tam mestkí policajti rozdavat pokuty ….. este by som vedela poradit Krskany - oproti kasarnam , tam sa da zadarmo parkovat , je to na jednu zastavku busom - razcestie železničná stanica ….