naadherne niečo,dokonale 🙂
22. máj 2016
krásne 🙂 aj mi máme rohovu lavicu+dve stoličky+stol k tomu ale v hnedom
22. máj 2016
4motylik4
autor@bielybenny ďakujem moja..veľa ťažkej práce ale láska na prvý pohľad. Tie bolesti stáli za to 🙂
22. máj 2016
velmi pekne
22. máj 2016
Nie je to moj styl, ale je to velmi pekne! 🙂
22. máj 2016



Krása 😊