icon

Ďalšia úplne zbytočná smrť. Mnohí rodičia ani len netušia, alebo nechcú vedieť, kde sa ich deti pohybujú a ako tráviš voľný čas. Zloženie na komíny, stĺpy, surfovanie na vlakoch, i to sú zábavky pubertiakov. A môžeš im 1000 krát povedať, že riskujú svoj život.
https://najmama.aktuality.sk/clanok/5FQRuPH/chl...

avatar

Nuž, mladosť = pochabosť. Zlé sa rýchlo stane. Aj za mojej mladosti chalani vystrájali rôzne. Veruže sa aj utopili, aj postrelili vzduchovkou, priotrávili....Taký je život.

Dnes o 07:33
avatar
abbey1
autor
@jamimo

Nuž, mladosť = pochabosť. Zlé sa rýchlo stane. Aj za mojej mladosti chalani vystrájali rôzne. Veruže sa aj utopili, aj postrelili vzduchovkou, priotrávili....Taký je život.

@jamimo Veru, pochabosť a rodičia sa následne môžu zblázniť bolesťou.

Dnes o 07:43
avatar

V istom veku si myslíme, že sme nesmrteľní, žiaľ.

Dnes o 07:51
avatar

Prefrontálna kôra v mozgu ktorá zodpovedá aj za predvídateľnosť následkov a logické vyhodnocovanie rizika dozrieva okolo 25. roku života, vtedy má mladý prirodzenejší strach o svoj život a zdravie a menej riskantné správanie.

Dnes o 07:59
avatar

14 ročný chlapci sa nemajú v noci o jednej pofľakovať s partiou von, ale spať doma v posteli

Dnes o 11:44