Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
abriela
23. máj 2021
77 

Pozitívne myslenie = cesta k úspechu

Kto neverí, nech si prečíta tento príspevok. 😀 Sme športovo založená rodina. Chodíme na turistiku, bicyklujeme, korčuľujeme, lyžujeme a skoro denne celoročne s partnerom beháme. Po behu si dávame regeneračný nápoj. Ja mám zvláštne chuťové poháriky a v prípravkoch mi začali prekážať nejaké látky. Preto som si po behu začala otvárať, na doplnenie energie aj uhasenie smädu, Radler. Takže keď som zbadala, že na MK sa bude testovať Zlatý Bažant Radler, hneď mojou hlavou prebehla myšlienka: „Toto je testovanie pre mňa.“ 

Keď došiel testovací balík, syn si vybral, že spolu ochutnáme Radler Svieži s chuťou brusnica a ríbezľa. Jeho slová po vypití dúška piva: „Hmm, to je dobré, osviežujúce. Presne tak, som si ten nápoj predstavoval. 😀 Táto príchuť Radlera je najsladšia. Obsahuje o 30 % menej cukru ako klasický Radler. Má krásnu červenkastú farbu a príjemne vonia. Energetická hodnota v 100 ml je 112 kJ/ kcal.

Ďalšiu príchuť, ktorú sme ochutnali bol Radler Extra svieži bez pridaného cukru Citrón. Ak nemáte radi presladené nápoje, toto je nápoj pre vás. Pivo obsahuje 3,4 g sacharidov, čo je trošku viac, ako má príchuť Grapefruit.

Posledný Radler, ktorý sme testovali, a na ktorý som sa najviac tešila bol Zlatý Bažant Radler Extra svieži Grep, tiež bez pridaného cukru. Tento Radler má príjemnú jemnú grapefruitovú chuť. Z testovaných produktov má na 100 ml najmenej kalórii (54 KJ / 13 kcal). Obsahuje 2,8 g sacharidov, z toho 1 g cukru. To ocenil hlavne môj otec, ktorý je diabetik.

Na záver by som to zhrnula tým, že ak nepreferujete veľmi sladené nápoje, či držíte diétu a chcete si vychutnať osviežujúcu nápoj, tak siahnite po produktoch Zlatý Bažant Extra svieži bezpridaného cukru. Ak si, naopak, radi vychutnávate sladkastú chuť Radlera, ale nechcete piť presladené nápoje, tak odporúčam príchuť brusnica & ríbezľa. Výhodou Radlera 0,0 % je aj to, že ho môžu piť aj ľudia, ktorí užívajú lieky.

Ďakujem tímu Modrého koníka za možnosť testovania nealkoholického nápoja Zlatý Bažant Radler Svieži a Extra svieži. Keďže verím v silu pozitívneho myslenia, tak už sa teším na súťaž Zlatého Bažanta, ktorá začína od 1.6.2021 a na výhru novej Toyoty RAV4 🙂.

#test_zlatybazant3 a #recenzia #skusenosti_zlaty_bazant_extra_sviezi10

aj my, obaja, na ňom fičíme... jar-leto - po behu musí byť

21. dec 2021

Začni písať komentár...

Odošli