Dvaja starsi sa cosi zase dotahovali, pribehne mladsi Janko(4r) za mnou a naliehavo chce rozsudit spor:Mami, ze je leto?!Ze?
Ja:Ano, je leto.
Janko rozhorcene:No vidis! a Jurko mi vravel, ze je pondelok!
misa2704

19. aug 2016
😀 zlatí chlapci...
19. aug 2016
Ako to pekne domotali 🙂 Zlatí sú 🙂 Moja tiež moce. Napríklad takto minule domotala dni s mesiacmi. ,, Mama zajtra čiže v sobotu, vieš keď je január...,, Lebo som ju učila dni v týždni, mesiace v roku aj ročné obdobia 😀
19. aug 2016
abutkova
autorNo Jurko(11r) ma jasno..Jankovi sa to ale este poplietlo🙂
19. aug 2016
19. aug 2016
19. aug 2016
