icon

Aj v testoch Balea miceralna voda obstála super a trumfla drahé značky 😊😊 viac tu http://gazduj.etrend.sk/clanky-gazduj/test-mice...
#dm #balea

avatar

ja som ju dala mamine, mňa z nej štípali oči ☹

20. júl 2016
avatar

ja som si ju kupila vdaka tebe, som ani netusila ze existuje, pouzivam ju cca 2 tyzden a som max spokojna . dakujem za tip

20. júl 2016
avatar

Mne zase úplne vyhovuje tá od L´Oreal čo znosili pod čiernu zem

20. júl 2016
avatar

Ani mne nevyhovuje..stipali oci

20. júl 2016
avatar

Ja tuto vodu pouzivam na tvar uz dlhsiu dobu a musim povedat ze je skvela .. fakt vidim na kvalite pleti ako sa mi pouzivanim zmenila k lepsiemu.. na oci sice neviem pouzivam ten dvojfazovy odlicovat tiez balea a aj ten je skvely..

20. júl 2016
avatar

Ja som si tiez vcera zaobstarala ale tie ruzove ba citlivu plet a mozem povedat ze maximala spokojnkst 👍👆

20. júl 2016
avatar

@medissi mňa tiež štípe po dlhodobejšom používaní..nedám dopustiť na biodermu..

20. júl 2016
avatar

Baby pri dlhodobejsom pouzivani micelarnych vod, dochádza k oslabovaniu bunkových stien a praskaniu ziliek. Je to prisilna chemia na tvar.

20. júl 2016
avatar

mna teda nestipu oci,ale pride mi dost lepkava

20. júl 2016
avatar

u mňa z micelárnych jednoznačne vyhráva Mixa

20. júl 2016
avatar
20. júl 2016
avatar

@lili0110 vážne? a čo prosím ta používaš ty? ak chceš možeš aj IP, dik 🙂

20. júl 2016
avatar

@taminkamaminka Ja mam velmi citlivu pleť, tak davam pozor na nu nech nechodim cervena a flakata co som bezne mavala s podozrenim na helikobaktera a neviem co vsetko, nic sa nepotvrdilo a stacilo vymenit kozmetiku 😉

20. júl 2016
avatar

@marita27 Vecer napisem IP 😉

20. júl 2016
avatar

Ja som ju kúpila na odporúčanie tu z MK, a väčší odpad som z DM ešte nemala...pokožka je celá lepkavá a o tom že ma všetko stipe ani nehovorím...takže pre mňa #neodporucam 😞

20. júl 2016
avatar

To fakt? 😅 za mna najhorsia aku som kedy mala 😅 strasne ma z nej stipali oci a plet bola lepkava... Bioderme sa nic nevyrovna..

20. júl 2016
avatar

Za mna tiez nie, velmi peni. Pouzivam od Garnier a som spokojna

20. júl 2016
avatar

@nellie_ ale je aj fajnovo drahaaa ako je fakt dobraa mala som ale drahaa ako fras

20. júl 2016
avatar

@dadika663 často na ňu bývajú dobre akcie v lekarnach A mne ta veľká vydrží dosť dlho 🙂

20. júl 2016
avatar

@nellie_ @dadika663 ja som si biodermu kupovala tu 500ml na parfums.sk tam maju super cenu

20. júl 2016
avatar

tak som teda tiež prekvapená, mne tiež nesadla. Lepí sa po nej pleť, pení - doteraz mi ani jedna nepenila a štípe oči aj pleť. Z tých lacnejších je dobrá Mixa

20. júl 2016
avatar

@erikab82 aj dermacol 🙂

20. júl 2016
avatar

@1talizmanik1 áno, aj ten je super 🙂

20. júl 2016
avatar

@nellie_ aj mne vydrzala ta 500 ml dost dlho inak hovoriim bioderma je super micelarna voda budem zasa kupovat ked nadtupim buduci rok do praace

20. júl 2016
avatar

@lili0110 mozem poprosit kludne aj do ip aku kozmetiku pouzivas? ja som uz na cervenu pokozku pouzila snad vsetko ☹

26. júl 2016