icon
1 / 1
avatar

Ja dávam z brity

10. okt 2019
avatar

Z filtračnej konvice

10. okt 2019
avatar

Mam parny generator a davam obycajnu z vodovodu

10. okt 2019
avatar

Mame osmozu,tak tu 👍

10. okt 2019
avatar

Destilovanu 👍

10. okt 2019
avatar

Destilku.

10. okt 2019
avatar

Presne tuto z dmky 🙂

10. okt 2019
avatar

Z brity

10. okt 2019
avatar

Mam tiez philips parny generator a obycajnu z vodovodu

10. okt 2019
avatar

Nezehlim😀tak ziadnu😉

10. okt 2019
avatar

Zo susicky

10. okt 2019
avatar

Dávala som destilovanú, ale už mám staršiu žehličku, tak už ju nerozmaznávam a,dávam z vodovodu.😀

10. okt 2019
avatar

Z vodovodu

10. okt 2019
avatar

Z vodovodu,tak to mám v návode žehličky

10. okt 2019
avatar

z vodovodu,tiez to mam v navode

10. okt 2019
avatar

Destilovanu, ale teda tiez moc nezehlim 😅

10. okt 2019
avatar

Destilovanu. Do predchadzajucej zehlicky som davala z vodovodu a nepodakovala sa mi 😀 😀 😀

10. okt 2019
avatar
Autor komentár zmazal
avatar

Prevarenu vodu a žehlička zehli uz 14 rokov

10. okt 2019
avatar

Z vodovodu! Mame taku makku ze konvicu som este ani raz nemusela prevarat s octom za ten rok co tu sme 😄 a to som v meste musela kazde 2 tyzdne.

10. okt 2019
avatar

Prevarenú vodu a žehličku mám cca 15 rokov, aj viac.

10. okt 2019
avatar

Ja kupujem vodu do zehlicky...taku vonavu...

10. okt 2019
avatar

A pripalene cim dám dole?

11. okt 2019
avatar

z vodovodu, zo susicky ako kedy, tiez do parneho generatora.

11. okt 2019
avatar

aj ja davam niekedy zo sušicky ale je pravda ,že zehlím len občasne, inak všetko skladam priamo zo sušičky

11. okt 2019
avatar

Ah ja zo susicky, precedenú cez sitko

11. okt 2019
avatar

Môže sa dávať zo sušičky? Manžel mi to hovoril a ja som mu neverila..

16. okt 2019